| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | WMS |
| Gama RF | 606-666 MHz |
| Numărul de frecvențe de recepție | 200 |
| Buton de introducere | da |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Master Audio |









