| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 15000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 600 Ohm |
| Sensibilitate | -52 dB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 4.6 m |
| Culoare | negru , gri |
| Greutate | 800 g |
| Producător | Master Audio |
| Cod EAN | 2009997371191 |









