Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -35 dB |
| Raport semnal/zgomot | 75 dB |
| Alimentare | Type-C |
| Разъемы | Lightning |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 6 g |
| Dimensiuni (LxH) | 54x14x18 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Patona |
| Cod EAN | 4055655237581 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Patona Lavalier for Apple sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.