| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | -42 dB |
| Raport semnal/zgomot | 64 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | Type-C |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Разъемы | Lightning |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Proove |
| Cod EAN | 6901112063058 |









