| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 50 Ohm |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Raport semnal/zgomot | 78 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 130 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 390 g |
| Dimensiuni (LxH) | 58x169 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | SE Electronics |









