| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 250 Ohm |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 160 dB |
| Buton de introducere | da |
| Разъемы | XLR |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 290 g |
| Dimensiuni (LxH) | 177х48 mm |
| Producător | Superlux |









