Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru karaoke |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Frecvență | 100 - 12000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 25 m |
| Разъемы | jack 6.3 mm |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 230 g |
| Dimensiuni (LxH) | 215x48x48 mm |
| Set complet | receptor ,
suport pentru microfon ,
emițător portabil |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.38 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022532 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Sven MK-740 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.