Caracteristici generale
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 70 Hz |
| Frecvență | 70 - 13000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 600 Ohm |
| Sensibilitate | -75 dB |
| Raport semnal/zgomot | 76 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Разъемы | mini-jack 3.5 mm ,
jack 6.3 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 415 g |
| Dimensiuni (LxH) | 145x65x65 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Thomson |
| Cod EAN | 4047443511188 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Thomson M135D 2pcs (131780) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.