| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Frecvență | 100-15000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Raport semnal/zgomot | 70 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 95 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | USB |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | gri |
| Greutate | 450 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6941876236299 |









