Caracteristici generale
| Tip | adaptor pentru microfon |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 70 Hz |
| Frecvență | 70-12000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Impedanţă nominală | 10 Ohm |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 81 dB |
| Buton de introducere | da |
| Bluetooth | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | bej |
| Greutate | 297 g |
| Dimensiuni (LxH) | 208x112 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon XO BE50 Lollipop Beige sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.