| Putere de mărire | 500 x |
| Ecran digital | da |
| Dimensiunea afișajului | 7.6 cm |
| Camera | 5 Mp |
| Stand | 95x98 |
| Gama de mișcare a scenei | 0-40 pe verticală |
| Focus | grosier |
| Iluminare | LED |
| Alimentare | bloc de alimentare |
| Dimensiuni | 22.7x10.4x14.9 cm |
| Greutatea | 0.76 kg |
| Culoare | negru/alb |
| Producător | Levenhuk |
| Cod EAN | 5905555004334 |





