Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Timer | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 34.5 cm |
| Adâncime | 38.8 см |
| Culoare | inox |
Alte informații
| Producător | Heinner |
| Cod EAN | 5949494040800 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde incorporabil Heinner HMW-MDBI20MIX sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.