| Tip mixer | cu suport |
| Bază detașabilă | da |
| Putere | 450 W |
| Numar viteze | 5 |
| Funcţie Pulse | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 3.4 l |
| Material bol | plastic |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kenwood |









