Caracteristici generale
| Tip mixer | cu suport |
| Putere | 300 W |
| Numar viteze | 10 |
| Mixare planetară | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 4.8 l |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | inox |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Culoare | verde |
| Greutate | 11 kg |
| Țara producătoare | SUA |
| Altele | spatula de amestecare 2 buc ,
bol placat cu cupru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KitchenAid |
| Cod EAN | 883049631219 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer KitchenAid 5KSM180LEELB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.