| Tip mixer | cu suport |
| Putere | 300 W |
| Numar viteze | 10 |
| Mixare planetară | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 4.8 l |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | inox |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Culoare | bej |
| Greutate | 11.3 kg |
| Altele | spatula de amestecare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KitchenAid |
| Cod EAN | 883049597485 |









