Caracteristici generale
| Tip mixer | cu suport |
| Putere | 300 W |
| Numar viteze | 10 |
| Mixare planetară | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 4.8 l,
3 l |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | inox |
| Lungime cablu | 1.45 m |
| Culoare | roșu |
| Greutate | 11.1 kg |
| Altele | bol metalic suplimentar 3 l ,
margine de protecție împotriva stropilor ,
spatulă pentru amestecare ,
spatulă cu nervură flexibilă |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer KitchenAid 5KSM195PSEHI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.