Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Nr. de canale | 6 |
| Fel | activ |
| Intrări de linie | 2 х 6.35 mm jack |
| Alte intrări | 2 x AUX |
| Iesiri principale | 4 х XLR |
| Alte iesiri | 1 х USB |
| Ieșiri digitale | 2 х ToneMatch |
| Ieșiri pentru căști | 1 |
| Alimentare fantomă | da |
| Dimensiuni | 83х184х214 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Bose ToneMatch T4S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.