| Tip | digital |
| Nr. de canale | 2 |
| Gama de frecvențe | 20-20000 Hz |
| Intrări de microfon | 1 х TRS/XLR |
| Alte iesiri | 1 X RCA |
| Ieșiri pentru căști | 1x TRS 3.5 |
| Alimentare | 100-240 V |
| Alimentare fantomă | da |
| Dimensiuni | 526х592х255 mm |
| Greutate | 2.1 kg |
| Material carcasa | metal , plastic |
| Culoare | negru |
| Producător | Pioneer |









