Caracteristici generale
| Aspect | săpun-spumă |
| Volum | 1000 ml |
| Aromă | prospeţime |
| Culoare | alb |
| Sistem | S4 |
| Dimensiuni | 240x92x92 mm |
| Greutate | 1034 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.09 kg |
| Producător | Tork |
| Cod EAN | 7322540507522 |
Specificațiile și imaginile produsului Igienizarea mainilor Tork Mild Foam Soap 1L (520501) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.