Caracteristici generale
| Tip cântar | digital |
| Greutate maxima | 5 kg |
| Сastron | da |
| Material boluri/platformă | sticlă |
| Rezoluţie | 1 g |
| Eroare admisibila | 1 g |
| Funcţie Tarare | da |
| Oprire automată | da |
| Alimentare | CR2032 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 190x150x35 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xavax |
| Cod EAN | 4047443174123 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de bucătărie Xavax Milla (00106993) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.