| Clasă de hrană | super premium |
| Vârstă ? | adulți |
| Dimensiunea animalelor ? | mic (4-10 kg) |
| Activitatea animalului | universal |
| Scopul | pentru tractul gastrointestinal |
| Ingrediente principale | păsări de curte , orez , cereale , grăsime animală , ulei de pește , fibre vegetale |
| Greutatea furajelor | 1 kg |
| Țara producătoare | Franţa |
| Greutatea brută | 1.03 kg |
| Producător | Royal Canin |
| Cod EAN | 3182550893947 |









