| Clasă de hrană | super premium |
| Vârstă ? | căței |
| Dimensiunea animalelor ? | mic (4-10 kg) |
| Activitatea animalului | universal |
| Ingrediente principale | pasăre , orez , cereale , grăsimi animale , ulei de pește , fibre vegetale , legume , ierburi |
| Greutatea furajelor | 8 kg |
| Țara producătoare | Franţa |
| Greutatea brută | 8.12 kg |
| Producător | Royal Canin |
| Cod EAN | 3182550793049 |









