Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | plastic |
| Cadru de culoare | negru |
| Forma lentilelor | oval |
| Culoarea lentilelor | gri închis |
| Lentile fotocromice | da |
| Filtru de protecție | 4 |
| Lățime de lentilă | 58 mm |
| Podului de lăţimea | 15 mm |
| Lungime braț | 135 mm |
| Pentru sport | da |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576332980 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Camino Matt Translucent Black/Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.