Caracteristici generale
| Tip | stâlp |
| Înălţime | 1000 mm |
| Diametru | 250 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Temperatura de culoare
?
| 2700 K |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Senzor de mișcare | nu |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material abajur | polimer |
| Culoare carcasa | alb opal |
| Culoare abajur | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Fumagalli Mizar/G250 (G25151000WYF1R) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.