Caracteristici generale
| Tip | jucaria |
| Husa | plus |
| Personaj | Koala |
| Dimensiune | 15x8x8 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Culoare | gri |
| Ochii strălucitori | da |
| Greutate | 90 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Ty |
| Cod EAN | 008421407262 |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie de pluș Ty Melly Koala (TY40726) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.