| Tip | de protecţie |
| Dimenseuni | 100x150 cm |
| Lungimea | 150 cm |
| Lățimea | 100 cm |
| Grosime | 10 cm |
| Acoperire | piele vinil |
| Umplutură | cauciuc spumant |
| Textura | netedă |
| Greutatea | 4.5 kg |
| Pliant | da |
| Culoare | gri |
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Romana |
| Cod EAN | 2009997335322, 4630074632911 |




