| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 13.3 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Curea de umăr | da |
| Organizer pentru Power Bank | da |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 260x130x405 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.65 kg |
| Altele | +sac pentru depozitare |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 196786247897 |









