Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Înălțime | 21 cm |
| Dimensiuni | 600х390х210 mm |
| Material | faianţă |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Rusia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Melana MLN-7167 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.