Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | pătrat |
| Lăţime | 39 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Dimensiuni | 390х390х150 mm |
| Material | faianţă |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Rusia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Melana MLN-78418 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.