| Montare | cu suport |
| Formă | dreptunghiular |
| Tipul diodelor | LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 20 W |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Fluxul de lumină | 1600 lm |
| Material cadru | metal |
| Culoare | negru |
| Dimensiunea exterioară | 180x160 mm |
| Producător | Milanlux |
| Cod EAN | 4841243033129 |









