| Tip aparat | aparat de sudură |
| Putere | 5500 W |
| Curent de sudare | 10-190 A |
| Tensiune la mers in gol | 85 B |
| Diametrul maxim electrod | 5 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) |
| Maner transport | da |
| Grad de protecție | 21 |
| Greutate | 3.1 kg |
| Dimensiuni | 263х113х175 mm |
| Altele | 1 clasă de protecție împotriva șocurilor electrice |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 2100001161125, 4606059030058 |






