| Tip aparat | aparat de sudură |
| Curent de sudare | 10-250 A |
| Tensiune la mers in gol | 85 B |
| Diametrul minim electrod | 6 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) |
| Invertor | da |
| Ventilator racire | da |
| Maner transport | da |
| Greutate | 4.6 kg |
| Dimensiuni | 335x225x160 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059030072 |









