Caracteristici generale
| Tip | pentru crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 35 mm |
| Lungime totală | 700 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | metal ,
plastic |
| Mâner telescopic | nu |
| Greutate | 1000 g |
Alte informații
| Producător | Modeco |
| Cod EAN | 5906757905771 |
Specificațiile și imaginile produsului Foarfecă de gradină (secatore) Modeco MN-08-141 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.