Caracteristici generale
| Tipul | de netezire |
| Forma percutorului | rotund |
| Materialul mînerului | fibra de sticla |
| Materialul capului | cauciuc |
| Greutatea | 600 g |
| Lungimea totală | 230 mm |
| Altele | 40 mm |
Alte informații
| Producător | Modeco |
| Cod EAN | 5906675024295 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan Modeco MN-31-540 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.