Caracteristici generale
| Tipul | Burghiu |
| Tipul de foraj | Spirală |
| Material prelucrat | Beton |
| Cantitate | 1 |
| Diametru | 18 mm |
| Lungimea de lucru | 200 mm |
| Lungimea totală | 340 mm |
| Coadă | SDS-Max |
Alte informații
| Producător | Modeco |
| Cod EAN | 5906675413341 |
Specificațiile și imaginile produsului Burghiu Modeco MN-61-952 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.