Caracteristici generale
| Model | Rock |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 0.3 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1800 mAh |
| Procesor | MediaTek 6261 |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 137.8x62.8x18.8 mm |
| Greutate | 155 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.29 kg |
| Producător | Hammer |
| Cod EAN | 5902983617747 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Hammer Rock Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.