| Colecție | Karol |
| Material | PAL |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | alb , gri |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Numărul de saltare | 4 |
| Locul pentru înfășat | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 90х45x80 cm |
| Dimensiuni loc de înfășat | 68х84х14 cm |
| Masă | 37 kg |
| Producător | Eucalyptus |
| Cod EAN | 2800002453693 |







