Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb/auriu |
| Număr de saltare | 8 |
| Număr de uși | 1 |
| Lățime | 150.1 cm |
| Inălțime | 88.2 cm |
| Adâncime | 50.1 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2009997378046 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă ML-Mobila Вельвет №12 1500 Alb/Auriu sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.