| Colecție | Sky |
| Material | LPAL |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare carcasa | alb , albastru deschis |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Numărul de saltare | 3 |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 90x50x90 cm |
| Dimensiuni loc de înfășat | 88,5x50,3 cm |
| Masă | 50.4 kg |
| Țara de producere | Rusia |
| Producător | Polini Kids |









