| Extensibil | da |
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Lungime | 160 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 160x90 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 200x90 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material blat | LPAL |
| Culoare blat | stejar sonoma |
| Greutate | 46.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Drewmix |









