Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | dulap |
| Lăţime | 620 mm |
| Înălţime | 605 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Țara producătoare | Moldova |
| Altele | cu lavoar |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Quattro |
| Cod EAN | 2009997387833 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Quattro Modena White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.