Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 13 " |
| Material | nailon |
| Culoare | albastru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Dimensiuni externe | 360х280,5х130 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
Alte informații
| Producător | Tucano |
| Cod EAN | 8020252094970 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Tucano Modo Small MBP13 Blue (BMDOKS-B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.