Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 90 Bar |
| Debit transportat | 468 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1600 W |
| Materialul pompei | plastic |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 1 l |
| Greutate fără accesorii | 8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Elefant E-90P-D sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.