Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | asincron |
| Presiune maximă | 150 Bar |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2000 W |
| Materialul pompei | cupru |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6972951245400 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune EMTOP EHPW2001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.