Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 225 Bar |
| Debit transportat | 558 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 3200 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Greutate fără accesorii | 25 kg |
| Accesorii | pistol, duze |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | RTRMAX |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune RTRMAX RTM716 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.