Caracteristici generale
| Tip șevalet | trepied |
| Tipul de alocare | pe masă |
| Înălțimea maximă a șevaletului | 50 cm |
| Lăţime | 42 cm |
| Adâncime | 25 cm |
| Material | lemn |
| Numărul de catarge | 1 |
Alte informații
| Producător | Artist |
| Cod EAN | 2400000474616, 8720573148382 |
Specificațiile și imaginile produsului Şevalet Artist H50cm (47461) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.