Șevaletul de masă Tabletop Display se asamblează ușor și poate fi depozitat plat atunci când nu este utilizat. Excelent pentru afișarea lucrărilor mai mici.
| Tip șevalet | trepied |
| Tipul de alocare | pe masă |
| Înălțimea maximă a șevaletului | 77 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 27 cm |
| Înălțimea maximă a pânzei | 70 |
| Material | lemn |
| Cu cutie | nu |
| Fixarea poziției orizontale | da |
| Specificații suplimentare | pliabil |
| Producător | Mont Marte |
| Cod EAN | 9328577009280 |






