| Tip | electric |
| Dublu | da |
| Mod de lucru | stimularea , pomparea , masaj |
| Volumul sticlei | 180 ml |
| Mod de alimentare | acumulator |
| Capacitate acumulator | 2500 mAh |
| Culoare | mentă |
| Material | plastic |
| Diametru duze | 83 mm, 24 mm |
| Iluminare | da |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171206945 |









