| Tip | electric |
| Dublu | da |
| Mod de lucru | stimularea , pomparea , bionică |
| Moduri de stimulare | 9 |
| Volumul sticlei | 150 ml |
| Num container in set | 2 |
| Mod de alimentare | acumulator |
| Capacitate acumulator | 1400 mAh |
| Dimensiuni | 220x150x92 mm |
| Greutate | 280 gr |
| Culoare | verde |
| Material | plastic , silicon |
| Funcția de memorie | da |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171202428 |









