| Tip | electric |
| Mod de lucru | stimularea , pomparea , bionică |
| Volumul sticlei | 150 ml |
| Mod de alimentare | acumulator |
| Capacitate acumulator | 1100 mAh |
| Dimensiuni | 145x115x75 mm |
| Culoare | mentă |
| Material | plastic |
| Numărul de duze | 2 buc |
| Diametru duze | 19 mm, 22 mm |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3801304010347 |









